کد خبر: 1874

چرا باید قبل از سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال مشاوره بگیریم

مشاوره سرمایه‌ گذاری در بازار ارز دیجیتال باعث می‌شود شما پیش از اینکه سرمایه‌گذاری در زمینه رمز ارز ها را آغاز کنید، اطلاعات لازم را کسب کرده باشید.

در چنین شرایطی شما مطلع خواهید بود که چه رمز ارزی بخرید تا بیشترین بازدهی را در مدت زمانی که برای سرمایه گذاری مد نظر دارید، به دست آورید. همچنین امروزه حدود نه هزار رمز ارز مختلف در بازار کریپتو وجود دارند که شما اگر اطلاعات کافی نداشته باشید، ممکن است در این بازار به اشتباه بیافتید و متضرر شوید. بازار کریپتو نوسانات زیادی دارد که افراد با تجربه می‌توانند از این نوسانات به نفع خود استفاده کنند. شما نیز برای اینکه بدانید باید روی کدام ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید و در چه زمانی آن را به فروش برسانید تا سود بیشتری به دست آورید، لازم است از مشاوره‌های این افراد کمک بگیرید. ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال در دستور کار خود قرار دهید.

اهمیت دریافت مشاوره سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال

چرا باید قبل از سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال مشاوره بگیریم - تصویر 2

همانطور که گفته شد شما برای ورود به جهان رمز ارزها نیاز خواهید داشت تا از مشاوره‌های افراد باتجربه استفاده کنید. اگر به نکات زیر توجه کنید، اهمیت دریافت این مشاوره را درک خواهید کرد:

هدف سرمایه گذاری

افرادی که در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، با توجه به هدفی که دارند، به دو دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند.

دسته اول افرادی هستند که می‌خواهند با استفاده از سرمایه خود رمز ارز بخرند تا با توجه به وجود تورم، ارزش دارایی‌های آنها حفظ شود.

دسته بعدی قصد دارند وارد این بازار شوند و به ترید و معامله بپردازند. افرادی که قصد ترید در بازار کریپتو را دارند، باید علاوه بر شناخت انواع رمز ارز ها با نوسانات بازار نیز آشنا باشند که فراگیری این موضوع در گرو دریافت مشاوره از افرادی می‌باشد که دانش کافی را در این زمینه دارند.

مدت زمان سرمایه گذاری

اگر قصد معامله ندارید و اصطلاحا یک سرمایه‌گذار هولدر هستید، باید ابتدا در مورد مدت زمان سرمایه‌گذاری خود تصمیم بگیرید. مشاوره ارز دیجیتال به شما می‌گوید برای سرمایه‌گذاری‌های کوتاه مدت بهتر است از رمز ارزهایی استفاده کنید که نوسان زیادی ندارند؛ در مورد سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت توصیه ما این است با دانش کافی وارد معامله‌های بازار کریپتو شوید تا ارزش دارایی‌های خود را ارتقا ببخشید.

میزان سرمایه

سرمایه‌ای که شما برای ورود به بازار ارز دیجیتال در نظر گرفته‌اید، در خرید شما تاثیرگذار است. چرا که این موضوع می‌تواند روی ریسک‌پذیری شما تاثیر مستقیم بگذارد. برای مبالغ اندک جا برای مانور دادن بیشتر است اما اگر شما تمام دارایی خود یا درصد زیادی از آن را به سرمایه‌گذاری اختصاص داده باشید، ریسک معامله‌ها خیلی بالا خواهد رفت و بهتر است از روش‌های امن سرمایه‌گذاری در این بازار بهره بگیرید.

روی کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که در زمینه ارز دیجیتال از مشاوران پرسیده می‌شود، سوال در مورد انتخاب رمز ارز مناسب است. اگر شما نیز همین سوال را دارید باید خدمتتان عرض کنیم که انتخاب رمز ارز با توجه به شرایط شما و البته شرایط بازار ارز دیجیتال صورت می‌گیرد.

شما با توجه به میزان سرمایه و هدفی که از ورود به بازار کریپتو دارید، این انتخاب را انجام خواهید داد. همچنین نیاز خواهید داشت مشاورانی در کنار شما باشند تا ارز دیجیتال‌های مختلف را خدمت شما معرفی کرده و نمودارهای هر کدام از آن‌ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.

اینگونه مشاوران با استفاده از تخصصی که دارند، به شما کمک خواهند کرد تا شرایط رمز ارز های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

مزایای دریافت مشاوره سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال

استفاده از خدمات مشاوره ارز دیجیتال مزایایی دارد که در این قسمت مقاله به مهم‌ترین موارد در این زمینه اشاره می‌کنیم:

 • دستیابی به بازدهی حداکثری و برخورداری از سودهای بالا
 • ارائه تحلیل نمودارهای مربوط به رمز ارز های مختلف که شما را قادر می‌سازد از بهترین زمان خرید یا فروش رمز ارز ها آگاه شوید
 • معرفی صرافی ارز دیجیتال معتبر برای خرید ارز دیجیتال
 • ارائه مشاوره در زمینه کیف پول‌های دیجیتال
 • گزارش لحظه‌ای قیمت ارز دیجیتال‌های مختلف
 • حذف واسطه‌ها برای افزایش سرعت عمل در انجام معاملات بازار کریپتو
 • ارائه بهترین پیشنهادات برای تشکیل مناسب ترین سبد ارز دیجیتال
 • و ...

پرفروش ترین رمز ارز ها

شاید دوست داشته باشید بدانید کدام رمز ارزها فروش بیشتری دارند؟ در این راستا بهتر است بدانید که بیت کوین هنوز هم معروف‌ترین و پر فروش‌ترین ارز دیجیتال در جهان می‌باشد. شاید بتوان علت این موضوع را محبوبیت بالای این رمز ارز دانست. پس از بیت کوین می‌توان به رمز ارز های اتریوم و ریپل نیز اشاره کرد که آنها نیز درصد فروش بسیار بالایی دارند. اما فروش بالای این رمز ارز ها بدان معنا نیست که شما هم باید برای سرمایه‌گذاری، یکی از این ارز های دیجیتال را انتخاب کنید. اتفاقا لازم است خاطر نشان کنیم که بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلیل پر فروش بودن این رمز ارز ها احساس کرده‌اند امنیت مالی در این ارز های دیجیتال بیشتر است اما در ادامه ضرر کرده‌اند و بخش زیادی از سرمایه خود را از دست داده‌اند.

بنابراین معروف بودن یا پر فروش بودن یک ارز دیجیتال اصلا دلیل خوبی نیست که باعث شود شما آن را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید؛ بلکه سرمایه‌گذاری شما باید بر اساس ملاک‌های منطقی و کارشناسانه رقم بخورد.

چه کسانی به مشاوره سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال نیاز دارند؟

چرا باید قبل از سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال مشاوره بگیریم - تصویر 3

مشاوره بازار ارز دیجیتال در نگاه کلی، برای همه کسانی که در بازار ارز دیجیتال حضور دارند یا قصد دارند وارد این بازار شوند، مورد نیاز است.

فراموش نکنید که تعداد رمز ارزها به طور عجیبی افزایش پیدا کرده است و همچنین هر لحظه ممکن است با ظهور یک رمز ارز جدید، بازار کریپتو کاملا به هم بریزد.

بنابراین اگر به تازگی وارد دنیای ترید شده‌اید، بهتر است غرور را از خودتان دور کنید و آهسته آهسته و با دریافت مشاوره‌های لازم پیش بروید تا در ابتدای کار خسارت بالایی را متحمل نشوید.

ویژگی های بهترین مرکز مشاوره ارز دیجیتال

برای اینکه بتوانید بهترین مرکز دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال را بیابید، لازم است بدانید یک مرکز معتبر در این زمینه چه ویژگی‌هایی دارد که با توجه به آنها مرکز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این بین می‌توان به ویژگی‌های زیر اشاره کرد:

 • داشتن دانش و تجربه کافی
 • اطلاع از اصول استخراج ارزهای دیجیتال
 • مسئولیت‌پذیری و دلسوز بودن مشاوران
 • صداقت در گفتار و عمل
 • تسلط کافی و شناخت انواع ارزهای دیجیتال
 • توضیح ساده اصطلاحات و مفاهیم تخصصی

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید باشد و توانسته باشیم شما را با اهمیت مشاوره سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال آشنا کنیم. درصورتی که در این زمینه سوالات بیشتری دارید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار