کد خبر: 2176

آزمون ناتی تضمینی ، راهنمای اخذ مدرک NAATI صفر تا صد

این مرکز به داوطلبان کمک می کند مدرک NAATI یا همان نمره آزمون ناتی را با سطح زبانی متوسط و یا حتی نسبتا ضعیف در کوتاهترین زمان ممکن به شکل تضمینی کسب نمایند .

با بیش از چهارده سال تجربه درخشان در زمینه خدمات زبان انگلیسی و آزمون های آنلاین تضمینی ، اخیراً دپارتمان تخصصی برای آزمون ناتی آنلاین با ضمانت موفقیت راه‌اندازی کرده است.

این ابتکار، تنها یک سال پس از افتتاح دپارتمانهای تافل هوم ادیشن و آیلتس آنلاین آکادمیک تضمینی به منظور کمک به داوطلبان با سطوح زبانی متوسط یا حتی پایین برای اخذ مدرک آزمون ناتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شکل گرفته است.

داوطلبان محترم که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی دریافت مدرک هستند، لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ناتی تضمینی

ناتی تضمینی| آزمون NAATI آنلاین چیست ؟

در گذشته، فقط ساکنان داخل استرالیا می‌توانستند در آزمون NAATI شرکت کنند و ۵ امتیاز ارزشمند به امتیازات مهاجرتی خود اضافه نمایند. اما، با آغاز بحران کرونا و مشکلات ناشی از برگزاری آزمون‌های حضوری، در سال ۲۰۲۰، این آزمون به صورت دائمی به فرمت آنلاین تغییر یافت. اکنون، افرادی در سراسر جهان می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و فرصت‌های خود را برای کسب ویزای کاری استرالیا و مهاجرت به این کشور بهبود بخشند.

داوطلبین گرامی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری از این آزمون کسب نمایند و بدانند آزمون ناتی چیست می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند

آزمون ناتی

نحوه برگزاری آزمون ناتی CCL

آزمون CCL ناتی هفتگی از دوشنبه تا جمعه به صورت آنلاین برگزار می‌شود، امکانی که به داوطلبان سراسر جهان اجازه می‌دهد به راحتی در آن شرکت نمایند. این آزمون از طریق پلتفرم ProctorExam اداره می‌گردد. داوطلبان ثبت‌نام شده، تقریباً یک هفته قبل از تاریخ مقرر آزمون، ایمیلی حاوی جزئیات دقیق استفاده از ProctorExam دریافت می‌کنند. این ایمیل شامل راهنمایی‌های لازم برای بررسی و آماده‌سازی سیستم قبل از آزمون است. توصیه می‌شود که داوطلبان نه تنها پوشه‌های ورودی خود بلکه پوشه‌های نامه‌های تبلیغاتی و اسپم را نیز برای یافتن این ایمیل بررسی کنند. آزمایش سیستم باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از برگزاری آزمون صورت گیرد. پس از تأیید سیستم توسط ProctorExam، لینک خاص آزمون برای داوطلب ارسال می‌شود. در زمان مقرر، داوطلب می‌تواند با استفاده از این لینک در آزمون NAATI شرکت کند.

داوطلبین گرامی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری از ساختار آزمون کسب می توانند بر روی لینک زیر کلیک نمایند :

آزمون NAATI

نتیجه آزمون ناتی

نتایج آزمون NAATI توسط حداقل دو ارزیاب به طور مستقل مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورتی که نمرات ارزیابان به هم نزدیک باشند، میانگین این نمرات به عنوان نتیجه نهایی داوطلب اعلام می‌شود. اما، اگر تفاوت قابل توجهی بین نمرات وجود داشته باشد، یک ارزیاب سوم برای تصحیح مجدد وارد عمل خواهد شد. نتایج آزمون طی ۸ تا ۱۰ هفته از طریق ایمیل به داوطلبان اطلاع‌رسانی می‌شود و تا زمان اعلام نتیجه، امکان شرکت مجدد در آزمون وجود ندارد. این نتایج برای مدت سه سال معتبر هستند. اعلام نتایج آزمون شامل سه دسته است: قبولی با نمره ۶۳ و بالاتر، رد شرطی با نمره بین ۵۵ تا ۶۲.۵ و رد قاطع با نمره زیر ۵۵. داوطلبانی که نسبت به نمره خود، به ویژه در دسته رد شرطی، اعتراض دارند می‌توانند درخواست بازنگری دهند که هزینه‌ای برابر با ۱۸۰ دلار استرالیا دارد.

داوطلبین گرامی چنانچه تمایل دارید آخرین تغییرات از نتایج آزمون ناتی را در سال ۲۰۰۴ ۲۰۲۵ مشاهده کنید می‌بایست برای لینک زیر کلیک نمایید

آزمون ناتی تضمینی

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار