کد خبر: 60

قیمت خانه در پاسداران

میانگین قیمت ملک نوساز در پاسداران چند است؟

پاسداران یکی از عریض‌ترین محله‌های تهران است و از دهه‌های پیش مقصدی برای متقاضیان خانه‌ها و مناطق لوکس محسوب می‌شود. اما اکنون کف و سقف قیمت آپارتمان نوساز در این محله متری چند میلیون تومان است؟

پاسداران محله‌ای طویل و قدیمی است که محله‌های متعددی را در برمی‌گیرد و از امکانات و دسترسی بسیار خوبی برخوردار است.

پاسداران اکنون در شمال‌ شرق تهران و در مناطق سه و چهار شهرداری واقع شده است. خیابان پاسداران از جنوب بزرگراه همت و محدوده خیابان شریعتی (تقاطع سه‌راه ضرابخانه) آغاز می‌شود. این خیابان در ادامه راه به سه‌راه اختیاریه و چهارراه پاسداران می‌رسد و پس از آن با عبور از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، وارد منطقه یک شهرداری تهران می‌شود. خیابان پاسداران با گذر از چهارراه فرمانیه، سه‌راه اقدسیه و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین منطقه خود به میدان نیاوران می‌رسد.

منطقه پاسداران در مجموع از محله‌های گران‌قیمت و لوکس تهران به شمار می‌آید، اما به دلیل اینکه محله‌های متعددی را در نواحی مختلفی به خود اختصاص داده است دامنه نوسان قیمت بالایی نیز برای خرید آپارتمان دارد. اما اکنون کف و سقف قیمتی آپارتمان نوساز در این محله متری چند میلیون تومان است؟

قیمت آپارتمان در پاسداران

همان‌طور که گفته شد گستردگی محله پاسداران و واقع شدن آن در دو محله مختلف شهرداری باعث شده است متقاضیان خرید در این منطقه لوکس گزینه‌های زیادی برای انتخاب داشته باشند.

مشاوران املاک می‌گویند قیمت آپارتمان نوساز در این محدوده از حدود متری 150 میلیون آغاز می‌شود و تا متری 210 میلیون تومان نیز می‌رسد.

قیمت خانه در پاسداران

حمل‌ونقل عمومی و مترو محله پاسداران

حمل‌ونقل عمومی و دسترسی محلی در این منطقه وضعیت خوبی دارد. چهار ایستگاه مترو پاسداران را به مناطق دیگر متصل می‌کنند، این ایستگاه‌ها عبارتند از: نوبنیاد، زین‌الدین، هروی، حسین‌آباد.

همچنین پایانه‌های تاکسیرانی در میدان نوبنیاد و چهارراه پاسداران ساکنان این محله را به مقاصد خود می‌رساند. پاسداران از نظر خطوط اتوبوس‌رانی هم در شرایط خوبی قرار دارد.

در این منطقه خطوط اتوبوس بی‌آرتی با مقصد رسالت-پایانه تجریش وجود دارد. به دلیل قرار نگرفتن پاسداران در طرح ترافیک تصور می‌شود که عبور و مرور در این خیابان راحت است؛ اما این خیابان به دلیل طولانی بودن و وصل کردن اتوبان همت به میدان نوبنیاد، در دستهٔ خیابان‌های اصلی و بسیار شلوغ تهران قرار می گیرد.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار