کد خبر: 280

برای خرید خانه ۲۳۰ متری در ولنجک چقدر بودجه لازم است؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان در ولنجک خواهیم پرداخت.

ولنجک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. اگر قصد خرید خانه در ولنجک را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

آپارتمانی ۲۲۰ متری در ولنجک درحالی که ۵ سال از ساخت آن گذشته و سه اتاق خواب داشته باشد، معادل ۵۸ میلیارد تومان ارزش دارد.

واحد آپارتمانی ۱۵ ساله در ولنجک با متراژ ۱۲۰ متر و دو اتاق خواب در روز‌های گذشته معادل ۳۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین واحدی دیگر در ولنجک با متراژ ۱۱۵ متر و سنی معادل ۲۱ سال درحالی که این واحد دو خوابه است معادل ۱۴ میلیاردو ۹۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحد آپارتمانی ۱۲ ساله در ولنجک با متراژ ۱۶۵ متر و سه اتاق خواب و آسانسور و پارکینگ، انباری به بودجه‌ای معادل ۲۵ میلیارد میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در ولنجک را دارید، با سرمایه ۲۴ میلیاردو ۵۰ تومان میتوانید واحدی ۱۷ ساله با متراژ ۱۳۰ متر را خریداری کنید.

همچنین برای خرید واحدی دیگر در ولنجک با متراژ ۱۲۱ متر و نوساز درحالی که دو خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۱۴ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان احتیاج دارید.

اگر واحدی با متراژ ۲۳۰ متر مد نطر دارید، یک واحد ۱۵ ساله در ولنجک که ۳ خوابه است، به سرمایه‌ای معادل ۶۵ میلیارد میلیون تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی ۷ ساله در ولنجک با متراژ ۱۸۱ متر و سه اتاق خواب، ارزشی بالغ‌بر ۵۳ میلیاردو ۳۹۵ میلیون میلیون تومان دارد.

 

برای خرید خانه ۲۳۰ متری در ولنجک چقدر بودجه لازم است؟

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار