کد خبر: 1530

خطوط لوله آسیب دیده گاز کی به مدار باز می گردد؟

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: خط لوله آسیب دیده در بروجن استان چهارمحال و بختیاری در ساعات ابتدایی بامداد فردا و خط لوله صفاشهر استان فارس نیز صبح فردا در مدار بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سعید عقلی در خصوص آخرین وضعیت بازسازی و تعمیر خطوط لوله آسیب دیده در اقدامات خرابکارانه بامداد امروز، گفت: با حضور وزیر نفت در شرکت ملی گاز ایران و جلسه ای که با حضور ایشان و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، رصد آخرین وضعیت انجام شده و دستورات لازم داده شد.

وی افزود: همکاران ما در مجموعه صنعت گاز که از ساعات ابتدایی بروز حوادث در مناطق آسیب دیده خطوط لوله حضور داشتند، با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر، کار تعمیرات و بازسازی خطوط آسیب دیده را در دست انجام دارند.

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد: کار تعمیرات خط لوله آسیب دیده در بروجن استان چهارمحال و بختیاری تا ساعاتی دیگر به اتمام می رسد و پیش بینی ها بر این اساس است که در ساعات اولیه بامداد فردا، این خط به مدار بهره برداری بازگردد.

وی ادامه داد: ساعتی پیش، آتش در خط لوله صفاشهر استان فارس به طور کامل خاموش شد و عملیات بازسازی این خط نیز با سرعت در دست انجام است و پیش بینی می شود این خط لوله نیز صبح فردا در مدار بهره برداری قرار گیرد.

عقلی با بیان اینکه "شبکه سراسری گاز کشور در پایداری کامل قرار دارد"، گفت: در هیچ نقطه ای از کشور با افت فشار گاز در شبکه مواجه نیستیم و در چند روستایی که حوالی شهرستان سمیرم، قطع گاز داشتند نیز از ساعتی پیش، عملیات وصل گاز آغاز شده و در ساعات آینده تکمیل می شود.

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار