کد خبر: 932

پلی یوپان مجری انواع سایبان پارکینگ، سایبان خودرو و سایبان کولر آبی

پلی یوپان طراح و مجری انواع سایبان و پارکینگ های شخصی و اداری (پوشش گستران ایده برتر)

با اجرای انواع سایبان پارکینگ با پوشش UPVC پلی یوپان، می توان از اتومبیل خود در مقابل عوامل طبیعی مانند برف، باران، تگرگ  و همینطور عوامل غیر طبیعی مثل سقوط اشیا و اجسام، مصالح ساختمان، فضولات پرندگان محافظت کرد.

برای اجرای سایبان ماشین نیاز به یک سازه فلزی مستحکم میباشد که بتواند در مقابل برخورد و باد و طوفان مقاوت داشته باشد.

پارکینگ های مسقف شده با انواع پوشش UPVC پلی یوپان، یکی از پر کاربرد ترین سازه هایی است که در دهه اخیر مورد استفاده عموم و خاص مورد استفاده قرار گرفته.

ویژگی اساسی سایبان پارکینگ چه می باشد ؟

 این سازه ها به دلیل داشتن وزن و حجم مناسب، بیشترین ایمنی و حفاظت را از خودرو شما به عمل می آورد. همچنین این سایبان ها در ابعاد ،اندازه و ارتفاعات گوناگون برای انواع خودرو با صرف کمترین زمان قابل نصب می باشند.

2

شرکت پلی یوپان (پوشش گستران ایده برتر) طراح و مجری انواع سایبان و پارکینگ های شخصی و اداری و  تنها تولید کننده سایبان کولرآبی از جنسUPVC  مفتخر است با ضمانت رسمی و تجربه گرانبها خاطره خوبی از خود برای تمام هم میهنان عزیز کشورمان را فراهم سازد.

3

سایبان و پارکینگ پلی یوپان، بیمه ای مطمئن روی سقف خودرو شما

پلی یوپان تنها تولید کننده سایبان کولرآبی از جنس UPVC

سایبان کولر پلی یوپان به‌عنوان یک گزینه محبوب برای استفاده در کولرهای هوایی شناخته می‌شود. این سایه‌بان‌ها با شکل و اندازه‌های مختلف طراحی می‌شوند و می‌توانند به‌عنوان سازه‌های موقتی یا دائمی استفاده شوند.

پلی یوپان با ویژگی‌هایی مانند مقاومت فیزیکی، عایق حرارتی، مقاومت در برابر آب، طول عمر طولانی، پایداری شیمیایی و وزن سبک، انتخابی عالی برای حفظ عملکرد کولرها، کاهش نیاز به تعویض مکرر سایبان و ایجاد ظاهری زیبا و جذاب است.

برای مشاوره یا خرید به آدرس وبسایت شرکت پلی یوپان https://polyupan.com  مراجعه یا با تلفن های ۳۳۸۴۰۴۸۰ یا ۰۹۱۲۲۴۶۲۷۹۸ تماس حاصل نمایید.

همچنین کلیه ی کاتالوگ های ساخت انواع سایبان خودرو، سایبان پارکینگ، سوله سبک، سایبان کولر و ... در وبسایت رسمی پلی یوپان (پوشش گستران ایده برتر) موجود می باشد. همچنین با مراجعه به اینستاگرام پوشش گستران ایده برتر (پلی یوپان) می توانید سایر نمونه کارهای انجام شده در زمینه سایبان کولر، سایبان پارکینگ و ... را ملاحظه بفرمایید.

https://www.instagram.com/polyupan

 

 

 

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

آخرین اخبار